Utställare 2021

Klicka på bilderna så blir de större.

Elena Henriksson • Annexet

Konstart   Måleri Olja Akryl
 

Telefon   076-110 226 05
Mejladress   Elena.henriksson@gmail.com

Pontus Jerrstedt • Annexet

Kontakt

Telefon   070-926 30 50
Mejladress   pontuskonst@gmail.com
Webbplats www.pontuskonst.se
Instagram pontuskonst

Torsten Nilsson
Marcus Liedholm • Annexet

Kontakt

Telefon   073-843 74 90
Mejladress   toni@skane-online.se
 

Lennart Kvistberg • Annexet

Kontakt

Telefon   070-363 47 56
Mejladress   lennart.kvistberg@telia.com
 

Barbara Månsson • Annexet

Konstart   Akvarell
 

Kontakt

Telefon   073-229 61 20
Mejladress   barbarajlmansson@gmail.com
 

Ulrika Persson
Ann-Lis Pihlbäck • Annexet
 

Kontakt

Telefon   070-282 34 68 och 070-410 30 29
Mejladress   ulrikaignaberga@gmail.com
Ann-lis@krutkompetens.se
 

Kristina Perminger • Annexet

Konstart   Måleri

 

Kontakt

Telefon   070-258 78 74
Mejladress   kristinaperminger@hotmail.com
 

Ninnie Jakobsson • Stationen
 

Kontakt

Telefon   076-310 75 27
Mejladress   ninniejakobsson@gmail.com

Mats Müller
Marianne Såmmé • Stationen

Konstart   Olja Akvarell Akryl Tusch

 

Kontakt

Telefon   072-324 22 31
Mejladress   Matsmuller.com

Ingela Dahlgren • Stationen

Konstart   Akryl

 

Kontakt

Telefon   073-514 80 45
Mejladress   ingela@dahlgren.net

Jorge Varas Varilla • Stationen

Konstart   Akryl Akvarell
 

Kontakt

Telefon   073-999 38 79
Mejladress   jorge@varilla.se

Marta A. Thomasson
Inger Nilsson • Stationen

Konstart   Akvarell Akryl

 

Kontakt

Telefon   076-344 32 44  073-312 17 28
Mejladress   marta.andertun@gmail.com

Annika Janfjord
Gunnel Strandlund
Ingrid Rundlöf • Stationen
 

Kontakt

Telefon   070-410 30 29  070-544 39 32
Mejladress   a.janfjord@hotmail.com
ingridrundlöf@gmail.com

Peter Blaksteen • Stationen
 

Kontakt

Mejladress   privat@peterblaksteen.dk

Abbstrakkta bilder
The other side II
Baderskor
Betong för trädgårdsrummet
Gräs
Gräs
Måsar
Tallskog
Nypon
The mirror pond
Konvergensen
Ekorrar
Sjöjungfru